Благодійність

+38 (048) 787-57-49 bf_yb@ukr.net

Їм потрібна ваша допомога

Потрiбна термiнова допомога

20 серпня 2014 Костянтина Костенко, жителя Новомиргорода, збив автомобіль та зник з місця ДТП. В наслідок цього випадку утворилася гематома головного мозку, від якої почались судоми всього тіла, які періодично повторювалися протягом двох років. У 2016 році відбувся черговий приступ, після якого хлопець впав у кому. Лікарі діагностували «Внутрімозгову гематому в лівій сироневотімяній ділянці». Костянтин в реанімації провів три місяці, а потім 77 днів перебував у відділені нейрохірургії військового госпіталя м.Київ, не вміючи говорити, ходити, їсти.

Родина витратила всі заощадження і на даний час має великі борги. Для подальшого розвитку потрібно проводити реабілітаційні процедури, але вони не можливі без встановлення пластини в кору головного мозку потрібно 60 тисяч гривень. Таких коштів у близьких немає.

Велике прохання до всіх небайдужих допомогти в подальшому лікуванні хлопця, щоб поставити Костянтина на ноги та подарувати йому нове повноцінне життя!

Номер телефона мами Костянтина

Ольга Костенко 0968615589

Подаруйте батькові 2х дітей шанс на життя

Alternative text - include a link to the PDF!

Терміновий збір коштів для Олександра

На жаль, велика біда прийшла і в нашу сім'ю і ми змушені просити Вас про допомогу, щоб врятувати людину з великим серцем, батька трьох дітей, який завжди живе за принципом - "ДОПОМОГТИ БЛИЖНЬОМУ", однак сьогодні допомога потрібна йому... Ткаченку Олександру Анатолійовичу. Раптова недуга принесла відчай у сім'ю - цирроз печінки аутоімунної етіології та супутні захворювання.

Необхідно термінове лікування, трансплантація та величезні кошти, які самостійно не назбирати простій сім’ї з невеличкого містечка в Кіровоградській області.

Ми дуже сподіваємося на Вашу допомогу, надіємся на небайдужі серця до чужого горя, будь ласка, заради Бога, допоможіть врятувати життя прекрасній людині, що нікому й ніколи не відмовляла у допомозі, а тепер і сам в біді.

Людині, завдяки якій на світ з’явилося чимало діток, оскільки Олександр за фахом лікар акушер-гінеколог.

Людині, яка не вагаючись стала до лав Збройних Сил України, коли наша країна зазнала горя!

Допоможіть дітям зростати з батьком! Разом ми подолаємо страшну недугу!

З повагою та вдячністю до ВАС, сім'я Ткаченків!

Alternative text - include a link to the PDF!

Терміновий збір коштів для Ярослава

Однорічному Ярославу Стаценко, маленькому жителю Кропивницького, у листопаді 2016 року діагностували гострий лімфобластний лейкоз, імунофенотип common, ФАБ варіант L1, гострий період. З 30 листопада Ярославчик з мамою знаходиться на стаціонарному лікуванні у гематологічному відділенні Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

У жовтні місяці про цю хворобу батьки ще навіть не підозрювали. Але після невеликого висипу на обличчі здали аналізи, і виявилася така страшна хвороба, як рак. Чому? Батьки не знають куди бігти, що робити. Це звичайна сім’я, і, звісно, не мають належних коштів на лікування.

Дуже просимо усіх небайдужих долучитися до збору коштів на лікування маленького Ярослава. Давайте допоможемо сім’ї впоратися з цією страшною бідою.

Карта приватбанка 4731219103679761

Стаценко Марина Миколаївна

Терміновий збір коштів для Тимура

Тимуру Дектярюку усього 3 місяці, але йому вже поставлений діагноз: МР ознаки менінгоенцифаліта, абсцеси лобової і скроневої часток справа, дислокаційний синдром.

За три місяці життя Тимурчик пережив достатньо болі і дуже хочеться, щоб дитинка нарешті залишила стіни лікарні.

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» закупив для Тимура дороговартісні ліки, але ще необхідно багато коштів для реабілітації маленького хлопчика.

Дуже просимо усіх небайдужих долучитися до збору коштів. Допоможемо разом одужати крихітному Тимурові.

ПРИВАТ БАНК 4731 2127 0007 2753

Дектярюк Василій Геннадійович

Терміновий збір на проведення термінової операції

Дуже просимо допомогти усіх небайдужих до людського горя!

25-річна Вероніка Бодак - жителька Гайворонського району Кіровоградської області, бореться зі стрішною хворобою вже 2 місяці. Діагноз: лімфома Ходжкіна ст.ПА, кл.гр.ІІ.

Зараз Вероніка знаходиться на диспансерному обліку в комунальному закладі “Кіровоградський обласний онкологічний диспансер” і потребує проведення термінової операції, яка коштує 200 тисяч гривень.

Звичайно, для простої сім'ї це - неймовірно велика сума, тим паче, що вже дуже багато коштів на лікування було витрачено

Дуже просимо долучитися до збору коштів, адже у Вероніки є чотиримісячна дитинка,яка потребує турботи рідної матері.

Перерахувати кошти можна на картку Приват банку, вказану на фото нижче.

Терміновий збір на трансплантацію нирки

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ТА ДОПОМОГТИ!

Приватбанк счет 29244825509100 МФО 305299, ЕДРПОУ 14369570 Карта Приватбанка 5168 7420 1111 9900 Получатель Шестакова Лариса Витальевна.

0502590781 Шестакова Лариса