Благодійність

+38 (048) 787-57-49 bf_yb@ukr.net

Як допомогти

Учасниками благодійної організації «благодійний фонд ярослава бублика» (далі - Фонд) мають право бути громадяни України, іноземні громадяни, які досягли 18 років, а також юридичні особи України та іноземних держав, статутні документи яких не суперечать основній меті та завданням Фонду.

Учасники Фонду беруть участь у реалізації статутних положень Фонду, надають Фонду кошти та матеріальні засоби на спонсорські та благодійні цілі, сприяють роботі та розвитку Фонду.

Для вступу до Фонду заявник повинен подати до Правління Фонду:
- для фізичних осіб – письмову заяву, копію паспорту;
- для юридичних осіб – письмову заяву, належним чином завірені копію реєстраційного документу та копію рішення керівного органу про участь у Фонді. У рішенні має бути вказана особа, яка виконуватиме обов’язки представника заявника в органах управління Фонду.

Прийняття заявника до складу учасників Фонду приймається на підставі рішення Правління Фонду, яке затверджується загальними зборами Фонду.

Іноземні особи, як фізичні, так і юридичні, подать заяву до Правління Фонду. Рішення про включення іноземних осіб до складу учасників Фонду проводиться відкритим голосуванням не менше ніж 2/3 від повного складу загальних зборів Фонду. З іноземними членами укладається угода про участь у Фонді.

Незалежно від того, чи є ви учасником фонду, ви можете допомогти, перерахувавши кошти за вказаними нижче реквізитами.

Благодійна організація "Благодійний фонд Ярослава Бублика" знаходиться за aдресою:
м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 37/19. Телефон: (048) 787-57-49

Реквізити для пожертв:
Р/Р 26002052911380 в
ПАТ КБ «Приватбанк»
ОКПО 39547574
МФО 323583