Благодійність

+38 (048) 787-57-49 bf_yb@ukr.net

Новини та події

Подарунок молодим вчителям кіровоградщини

28-30 березня у Кропивницькому відбувався обласний зліт молодих вчителів, в рамках якого проходив конкурс «Містер та Міс освітяни – 2017». Протягом трьох днів біля ста молодих педагогів з Кіровоградського, Вiльшанського, Новомиргородського, Маловискiвського, Знам'янського та Олександрійського районів, а також з міст Олександрії та Свiтловодська, переймали досвід роботи навчальних закладів обласного центру.

30 березня відбулися заключний тур «Тижня молодого вчителя» та урочисте нагородження найкращих молодих спеціалістів. «Благодійний Фонд Ярослава Бублика» в рамках свого проекту «Невідкладна допомога школі» вже не вперше підтримує освітян Кіровоградщини. І на цей раз, меценат Ярослав Бублик посприяв організації особливого подарунку - подорожі педагогів на день гумору в Одесу! А присутня на урочистостях заступник голови правління благодійної організації Христина Белінська привітала переможців та побажала всім учасникам зліту весело провести час в нашій столиці гумору та сміху.

Підтримали ветеранів Благовіщенська у ювілейну дату

Сьогодні 28 березня в Благовіщенській організації ветеранів відбулися урочистості з нагоди 30-річчя. На заході були присутні ветерани праці та діти Війни, для яких підготували святковий концерт. «Благодійний фонд Ярослава Бублика» в рамках проекту «Соціально-медична підтримка людей», який реалізує Фонд, виділив ювілярам 4000 гривень для відзначення ювілею. «Від імені депутата Кіровоградської обласної ради, мецената Ярослава Бублика дозвольте привітати всіх вас з тридцятиріччям організації!», - звернувся до присутніх помічник народного представника Ярослав Кіров. «Саме ви і ваш життєвий шлях є джерелом натхнення і прикладом наслідування для наших юнаків та дівчат. Адже сьогодні людям часто бракує самовідданості, душевної стійкості, вірності обов’язку, вмінню захищати ідеали. Дорогі ветерани, прийміть наші щирі вітання і побажання міцного здоров’я».

Голова Благовіщенської організації ветеранів передала Ярославу Бублику традиційний український каравай та щиро подякувала за допомогу і добрі справи, які ініціює засновник благодійної організації. Шануємо і підтримуємо наших дорогих ветеранів!

Діти кіровоградщині яскраво виступили на

фестиваль-конкурсі «Соловейко України»

МАЄМО ГОЛОВНИЙ ПРИЗ! ДІТИ КІРОВОГРАДЩИНИ ЯСКРАВО ВИСТУПИЛИ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «СОЛОВЕЙКО УКРАЇНИ»

Понад 70 талановитих співаків різного віку з багатьох регіонів України, а також з Нідерландів і Болгарії, боролися за право стати найкращим «Соловейком – 2017»! З 22 по 24 березня у місті Миргород відбувся Сьомий Міжнародний телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». За ініціативи Народного артиста України Мар’яна Гаденко організаторами і співзасновники дитячої мистецької події стали благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», «Благодійний фонд Ярослава Бублика», Миргородська міська рада, ПрАТ «Миргородкурорт». До журі конкурсу увійшли найповажніші митці України, народні артисти Мар’ян Гаденко, Володимир Назаров, Олег Дзюба, Петро Панчук, Олександр Гурець, Мирослав Вантух.

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» вже вчетверте є співзасновником цього мистецького конкурсу. Однак, цього разу, саме співак з Кіровоградщини Андрій Зубкін (смт Власівка Світловодського району) завоював головний приз конкурсу – кубок Президента фонду "Україна" Леоніда Кучми і сертифікат на отримання найкращого фортепіано у світі - Стейнвей. Андрій вдячний меценату Ярославу Бублику за можливість взяти участь у конкурсі.

Разом з Андрієм Зубкіним, за сприяння фонду Ярослава Бублика, у конкурсі взяла участь і його землячка Ольга Пасько. Дівчина спробувала свої сили і в сольному виконанні, і в дуеті разом з переможцем-земляком. В результаті саме цей дует з Кіровоградщини став Лауреатом Першої премії конкурсу «Соловейко України»!

Реалізуючи не перший рік проект «Культурно-мистецьке відродження рідного краю», Ярослав Бублик посприяв участі у конкурсі також і Софії Михайленко та Валентині Мицу з Кропивницького, Анні Тен і Катерині Приймаковій зі Смоліно Маловисківського району та Єлізавети Хітрук з Благовіщенська. Дівчатка мали унікальну нагоду побувати на майстер-класах співачки Тетяни Кисляк, народного артиста України, актора театру та кіно Петра Панчука та інших заходах в рамках конкурсу «Соловейко України». Ярослав Бублик усім дітям з Кіровоградщини, яким власне і допоміг потрапити на захід, презентував також подарунки та грамоти за участь у конкурсі. Крім того, від «Благодійного фонду Ярослава Бублика» були вручені Приз глядацьких симпатій у розмірі 5000 гривень Катерині Зозулі та Заохочувальний Приз у розмірі 1000 гривень Карині Солод, яка немає зору, але має неперевершений голос.

«Змінимо нашу землю на краще!» - завдяки масштабній регіональній програмі фонду Ярослава Бублика, зі значною увагою до підтримки талановитої молоді Кіровоградщини - кожен має можливість відчути допомогу на шляху до нових перемог!

Всеукраїнський фестиваль "Рідна мати моя"

ОСОБЛИВИМ ДІТКАМ З КРОПИВНИЦЬКОГО ПОТАЛАНИЛО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «РІДНА МАТИ МОЯ!»

«Благодійний Фонд Ярослава Бублика» продовжує послідовно втілювати програму «Змінимо нашу землю на краще». В її рамках активно розвивається проект «Культурно-мистецьке відродження рідного краю». Цими вихідними за підтримки нашої благодійної організації Кіровоградський обласний осередок ВГО "Народна академія творчості інвалідів" взяв участь у Восьмому Відкритому Всеукраїнському фестивалі “Рідна мати моя”. Масштабний мистецький захід відбувся 18 березня в місті Обухів. Організаторами фестивалю є Обухівська міська рада та Народний артист України Мар`ян Гаденко. Під час концертної програми талановиті діточки з Кіровоградщини мали змогу виступити на одній сцені з відомими українськими артистами. Кожна пісня, яка прозвучала зі сцени, була присвячена мамам. У залі були присутні матері та вдови загиблих воїнів в АТО - наші гарні українські жінки. «Маленькі зірочки отримали масу гарних вражень», – наголосила керівник ГО «Народна академія творчості інвалідів» Ельміра Небесна. «Всій нашій команді сподобався фестиваль, адже наші діти (3-а спеціалізована школа) мали змогу продемонструвати свій талант на Всеукраїнському рівні, отримати море задоволення та позитиву. Щиро вдячні Ярославу Бублику, Обухівській міській раді, Мар'яну Гаденко, Ірині Макеєвій, Татьяні Мар'янівні за таке свято.

У продовженні яскравого дня для діточок була організована екскурсія до парку “Київська Русь».

Для Фонду надзвичайно важливо і приємно допомагати діткам не лише проявити себе, але й добре відпочити і дізнатися багато нового.

Подарунки школярам до всесвітнього дня поезії

КОРИСНІ ПОДАРУНКИ МАЛОВИСКІВСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОЕЗІЇ

21 березня у багатьох країнах світу відзначатимуть Всесвітній день поезії. Напередодні Всесвітнього дня поезії «Благодійний фонд Ярослава Бублика» в рамках Всеукраїнського проекту «Книга Єднає Молодь» передав партію навчальної та художньої літератури учням Маловисківського району на Кіровоградщині.

Гуманітарний захід відбувся в Маловисківській загальноосвітньої школі-інтернаті. «Це вже четвертий район Кіровоградщини, куди Фонд Ярослава Бублика в рамках спільного проекту з благодійною організацією Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» дарує партію книг школам Кіровоградщини», - наголосила заступник голови правління благодійної організації Христина Белінська. «Книги вже отримали учні Вільшанського, Благовіщенського та Новоархангельського районів. Сьогодні для учнів Маловисківського району ми передаємо близько 1500 примірників довідників з математики, української мови та читання, як для підготовки до ДПА школярів початкових класів, так і для підготування до ЗНО учнів-випускників. Хочу зауважити, що вперше ми привезли і художню літературу – п’єси Федеріко Гарсіа Лорка та «Витязь у тигровій шкірі» Шота Руставелі. Сподіваємося, читачам бібліотек Маловисковщини творчість всесвітньовідомих авторів прийдеться до душі».

Усі присутні на заході школярі отримали «солодке доповнення» до головних книжкових подарунків – смачні цукерки! Для мецената Ярослава Бублика таке ставлення до підростаючого покоління Кіровоградщини вже є доброю традицією і прикладом шанобливого ставлення до культури рідного краю.

Концерт на Кіровокрадщині

СВЯТКОВИЙ ПОЧАТОК ВЕСНИ НА КІРОВОГРАДЩИНІ: ВІКТОР ПАВЛИК СПІВАВ ДЛЯ ЖІНОК!

11 березня на головній площі смт Вільшанка «Благодійний Фонд Ярослава Бублика» з нагоди Міжнародного жіночого дня влаштував чудовий сюрприз для прекрасної половини людства - концерт улюбленця жінок, відомого українського співака, Народного артиста України Віктора Павлика. Благодійний Фонд втілює п’ять регіональних проектів масштабної програми «Змінимо нашу землю на краще!». Святковий весняний концерт пройшов у рамках одного із цих проектів під назвою «Культурно-мистецьке відродження рідного краю», який вже тривалий час реалізовує фонд.

Віктор Павлик виконав багато улюблених і знайомих кожному пісень, тому глядачі з радістю підспівували та підтанцьовували під запальні ритми. Захід став добрим приводом подарувати землякам гарний настрій, передати серцям тепло та позитив. "За Ярославом Бубликом - велике майбутнє. Не кожен організовує такі заходи, і це, повірте, не так вже й легко. Сподіваюсь люди вдячні йому за це», - підкреслив в інтерв’ю Віктор Павлик. – «Він не лише допомагає людям матеріально, він дбає про культурний відпочинок населення, створює свята. Це справді зараз, як ніколи, потрібно", - наголосив Народний артист України.

Яскравим доповненням до концерту став виступ Вільшанської дитячої команди КВК. Щирість та безпосередність дітей, їх жарти викликали у публіки позитивні емоції. На знак подяки за створений гарний настрій юні гумористи отримали від організаторів солодкі подарунки.

З привітальним словом до жінок звернувся засновник благодійної організації, депутат обласної ради та меценат Ярослав Бублик: "Дорогi жінки, вітаю вас зі святом Весни. Історично так склалося, що найкрасивіші дівчата - на Кіровоградщині. Тому, з впевненістю, хочу сказати, що ви – найкращі! Дякую, що надихаєте нас своєю красою! А також велике спасибі за вашу турботу, за тепло, що даруєте нам.

Бажаю, щоб ви завжди залишалися щасливими та радісними. Нехай усі ваші мрії здійсняться, а ми, чоловіки, будемо все для цього робити. Зі святом!"

Святкова лотерея

РЕЗУЛЬТАТИ СВЯТКОВОГО РОЗІГРАШУ ЛОТЕРЕЇ: ІРОНІЯ ДОЛІ?

7 березня редакція районної газети «Новомиргородщина» проводила святкову лотерею серед своїх передплатників. «Благодійний фонд Ярослава Бублика» в рамках власного регіонального проекту «Соціально-медична підтримка людей» долучився до заходу та надав для розіграшу корисні подарунки, що, здебільшого, потрібні жінкам – електрочайники, блендер та мультиварку.

Під час розіграшу лотереї, напередодні Міжнародного жіночого дня, за іронією долі, майже усі призи отримали чоловіки-передплатники газети. Але ми радіємо та сподіваємося, що чоловіки, все одно, передадуть ці призи своїм коханим жінкам!

Святкування 8 березня

СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ТА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ЖІНОК ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Напередодні Міжнародного жіночого дня представники «Благодійного фонду Ярослава Бублика» в рамках масштабної регіональної програми фонду «Змінимо нашу землю на краще!» привітали чарівних жінок солодкими подарунками. Представниці прекрасної статті з Голованівського, Новомиргородського, Благовіщенського, Маловисківського та Новоархангельского районів приймали теплі та щирі поздоровлення від Христини Белінської - заступника голови правління благодійної організації та Ярослава Кірова - помічника депутата Кіровоградської обласної ради Ярослава Бублика.

«Дорогі наші жінки! Від імені депутата Кіровоградської обласної ради, засновника благодійного фонду Ярослава Бублика хочу привітати усіх присутніх жінок зі святом Весни! Дозвольте висловити щиру повагу і вдячність за щоденне піклування про родину та материнську теплоту. Нехай солодощі, які сьогодні ви отримали від «Благодійного фонду Ярослава Бублика», подарують вам святковий настрій, а гарні очі кожної з вас, засяють найпрекраснішою посмішкою!», - з чоловічим натхненням привітав Ярослав Кіров на урочистостях у Голованівську та Благовіщенську.

На святковому концерті у Новомиргороді були присутні ветерани району: «Хочу висловити подяку нашим ветеранам, адже саме ви здійснили неоціненний вклад у життя нашого краю, прагнули зробити його квітучим та світлим. Низько вклоняюся перед вами», - зазначила Христина Белінська. – «Дозвольте, на знак вдячності, передати вам від нашої благодійної організації подарунки, які, сподіваємося, стануть вам у нагоді».

Любі жінки! Ярослав Володимирович Бублик та вся його команда вітають вас зі святом Весни та Міжнародним жіночим днем! Нехай кожен день буде сонячним і радісним, життя буде повне краси та гармонії!

Втілення найзаповітніших мрій, кохання, щастя і залишатись завжди молодими! Зі святом!

Всеукраїнський проект "Art Twins 'Unity' "

УЧАСТЬ НАШИХ ТАЛАНТІВ У ВСЕКУРАЇНСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ART TWINS «UNITY»

27 лютого за iнiцiативи Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" у Києві втретє відбувся проект «Art Twins» «Unity» (єднання). Фестиваль пройшов у приміщенні музею Лесі Українки і об'єднав талановитих художників, скульпторів, вокалістів і музикантів з усієї країни. Мета цього проекту – відкрити унікальний творчий потенціал неординарних особистостей.

"Благодійний фонд Ярослава Бублика" в рамках проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю» сприяв участі у заході талановитих близнюків з Кіровоградщини. Сестри-близнючки Амiна та Дiана Попруги родом з Новоукраїнки та Елеонора і Кароліна Мудрі з Кропивницького достойно представили наш край. Юні співачки Аміна та Діана виконали милозвучну українську пісню, а Елеонора і Кароліна вразили усіх глядачів грою на акордеоні. "З семи років вчимо ази акордеону, а зараз нам - 17. Це не перший наш фестиваль, але хвилювались, ніби вперше. Для нас було дуже важливо взяти участь у даному заході, адже це крок вперед до нашої мети, нашого росту», - поділилися враженнями Елеонора та Кароліна. – «Ми вдячні Ярославу Володимировичу Бублику за таку нагоду - представити свій талант на Всеукраїнському рівні».

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» й надалі буде працювати за для розвитку юних творчих особистостей рідного краю, адже це є одним з головних напрямків регіональної програми «Зминімо рідну землю на краще!», яку вже декілька років реалізовує Фонд Ярослава Бублика.

Підтримка діток з особливими потребами

ПІДТРИМАЛИ НАШИХ ДІТОК З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Благодійний фонд Ярослава Бублика вже традиційно підтримує громадську організацію «Народна академії творчості інвалідів». Ось і 25 лютого в рамках проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю», що здійснюється меценатом Ярославом Бубликом, фонд підтримав проведення такого дитячого заходу, як майстер-клас по виготовленню вареників для дітей з особливими потребами.

Захід пройшов у гостинній «Недільній школі» при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці у Кропивницькому та був присвячений Масляній. За давньою традицією на це свято завжди готували не лише млинці, а й вареники. Благодійний Фонд забезпечив дитячий майстер-клас усіма необхідними продуктами для приготування української традиційної страви.

За допомоги викладачів та студентів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг діти власноруч виліпили смачні вареники з картоплею! Після отримання та закріплення на практиці кулінарних знань дітки разом зі своїми батьками та гостями заходу скуштували вареники зі сметаною. Завершився захід молитвою за здоров’я.

«Ми вдячні Ярославу Володимировичу та його команді за постійну фінансову підтримку. Він ніколи не стоїть осторонь та допомагає нам. Це дуже для нас важливо»,- подякувала меценату керівник ГО «Народна академія творчості інвалідів» Ельміра Небесна.

Міжнародний день рідної мови

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ ПРОЙШОВ СВЯТКОВО І У ДИТЯЧОМУ КОЛІ!

21 лютого «Благодійний фонд Ярослава Бублика» в рамках Всеукраїнського проекту «Книга Єднає Молодь» передав наступну партію навчальної літератури учням Новоархангельського району на Кіровоградщині.

Захід проходив у приміщенні Новоархангельської районної бібліотеки у Міжнародний день рідної мови. Це Свято в Україні веде свій відлік з 14 лютого 2002 року, коли Президентом України Леонідом Кучмою було видано Розпорядження "Про відзначення Міжнародного дня рідної мови". Це має символічне значення, адже і по даному проекту Президентський фонд виступає ініціатором. «З початку цього року за ініціативи благодійної організації Леоніда Кучми «Україна» та у співпраці з «Благодійним фондом Ярослава Бублика» було розпочато спільний проект «КНИГА ЄДНАЄ МОЛОДЬ»», - наголосила Христина Белінська, - «У січні книги отримали учні Вільшанського району, на минулому тижні ми відвідали Благовіщенський район, а сьогодні передаємо школярам Новоархангельського району понад 1700 примірників довідників з математики, української мови та читання».

Вже три райони Кіровоградської області отримали посібники від благодійних організацій. Загалом, це близько 5000 примірників. На цьому меценати не зупиняються. Мета проекту – максимальне забезпечення навчальних закладів та бібліотек Кіровоградської області як художньою, так і навчальною літературою.

«Від імені Ярослава Бублика, хочу привітати усіх присутніх зі святом рідної мови та побажати досягнення найвищих результатів в навчанні. Сподіваємося, книги, які сьогодні ми вам презентували, у цьому допоможуть», - додала заступник голови правління Фонду Христина Белінська.

Також, юні читачі, присутні на заході у районній бібліотеці, отримали від «Благодійного фонду Ярослава Бублика» смачні сюрпризи – цукерки! Тож, Міжнародний день рідної мови відбувся зі святковим настроєм і книжковим позитивом у дитячому колі!

Відзначення педагогів області

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЯРОСЛАВА БУБЛИКА» ВІДЗНАЧИВ ПЕДАГОГІВ ОБЛАСТІ

16 лютого у приміщенні КіровоградськоЇ обласноЇ школи-мистецтв відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Вчитель року - 2017». «Благодійний фонд Ярослава Бублика» в рамках проекту «Невідкладна допомога школі» (Програма «Змінимо нашу землю на краще!»), відвідав урочисті заходи.

Заступник голови Фонду Христина Белінська від імені мецената Ярослава Бублика побажала переможцям достойно представити Кіровоградську область на Всеукраїнському етапі конкурсу «Вчитель року – 2017!» і відзначила кращих педагогів: «Хочу привітати сьогоднішніх переможців та вручити персональні грошові премії у розмірі 1000 гривень учителю інформатики Созонівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентині Криволаповій, вчителю музичного мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м.Світловодськ Тетяні Мельник, учителю біології комунального закладу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.О.Журливої м.Кропивницький Вікторії Хоменко та учителю початкових класів ЗОШ І ступеня «Мрія» м.Кропивницький Світлані Кріпаці».

Вчителям також сподобалась естетика незвичайних і свіжих букетів, якими «Фонд Ярсолава Бублика» спробував додати усім учасникам гарного настрою. Ще раз вітаємо всіх вчителів, які щоденно своєю нелегкою працею відкривають нові здібності і таланти наших дітей!

Завжди пам'ятаємо про наших

15 лютого Україна вшановувала пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та вивід військ з Афганістану. 28 років минуло з моменту припинення цієї дев’ятирічної війни. По всій нашій області, і в тому числі, у Вільшанському районі, вшанували пам'ять ветеранів-інтернаціоналістів. Делегати «Благодійного фонду Ярослава Бублика» зустрілися з воїнами-афганцями у районному центрі. Спочатку відбулося покладання квітів до пам’ятнику захисникам. Далі пройшов концерт у районній бібліотеці, де місцеві творчі колективи привітали ветеранів. Фонд мецената Ярослава Бублика допоміг воїнам в організації проведення свята та подякував нашим захисниками за їхню мужність і відвагу.

Допомога дітям

СКРАБНИЧКА СПРАВ ДЛЯ ДІТЕЙ: ДОПОМОГА НА ЮВІЛЕЙ НОВОМИРГОРОДСЬКОГО ЦДЮТ

«Благодійний Фонд Ярослава Бублика» втілює в життя проект «Невідкладна допомога школі», що реалізується в рамках регіональної програми «Змінюємо нашу землю на краще!». Підтримка та допомога закладів освіти і культури – є одним з пріоритетів даного проекту. Черговий вклад у скарбничку корисних справ Фонду було здійснено вчора під час урочистостей з нагоди 60-річчя діяльності Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Більше ніж півстоліття, колектив Центру допомагає дітям розвивати свій творчий потенціал. Це непересічна праця творчого колективу з відкриття і розвитку молодих талантів. Саме тому, зусиллями таких навчальних закладів на нашій землі і сьогодні зростають молоді й талановиті художники, співаки, діячі культури.

Заступник голови правління «Благодійного фонду Ярослава Бублика» Христина Белінська, від імені засновника фонду Ярослава Бублика, вручила ювілярам подарунковий сертифікат на 10 000 гривень та великий і смачний святковий торт. Фонд висловив надію на подальшу співпрацю і побажав наступне: закладу - процвітання, вихованцям – натхнення, а педагогам – вдячності і підтримки від випускників!

Привітання з 85-річчям газет

ВІДЗНАКИ І ТЕРАБАЙТИ: "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЯРОСЛАВА БУБЛИКА" ПРИВІТАВ З 85-РІЧЧЯМ ГАЗЕТИ

22 січня 2017 року виповниться 85 років редакціям газет «Гайворонські вісті» Гайворонського району та «Слово і час» Ульянівського району. Напередодні у редакціях газет відбулися святкові урочистості з цього приводу.

Разом з представниками місцевих органів влади до привітань приєдналася заступник голови правління «Благодійного фонду Ярослава Бублика» Христина Белінська, яка від імені Ярослава Бублика привітала усіх присутніх журналістів із професійним ювілеєм. Головним редакторам Наталії Земнорій (газета «Гайворонські вісті») і Уляні Січкар (газета «Слово і час») від імені Фонду було вручено Відзнаки за вагомий внесок в об’єктивне інформування громади та всебічне висвітлення життя регіону, сучасну та цікаву подачу новин з усієї області, професійне представлення на шпальтах видання загальнодержавних проблем. Разом з відзнаками газети отримали цінний подарунок - якісний інформаційний носій (диск на 1 терабайт).

Цей сучасний накопичувач дозволяє створювати велику кількість архівних матеріалів газети та зберігати інформацію на майбутнє. Бажаємо редакціям творчих успіхів та багато вдячних читачів!

Допомога школам України

СПІВПРАЦЯ ДВОХ БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ У ДОПОМОЗІ ШКОЛАМ УКРАЇНИ

За ініціативи благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та у співпраці з «Фондом Ярослава Бублика» стартував Всеукраїнський проект «Книжкове Різдво». Даний проект передбачає забезпечення шкіл та бібліотек України як навчальною, так і художньою літературою.

Проект було розпочато у Кіровоградської області у Вільшанській загальноосвітній школі. Меценатом Ярославом Бубликом навчальному закладу було передано 1550 примірників довідників з математики, української мови та читання.

З цікавим фотозвітом заходу можна ознайомитися на сайті благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Новорічний подарунок громаді від усієї душі

30-го грудня в смт Вільшанка відбувся концерт співака Олега Винника та драйвового гурту з Кропивницького «Garagе Band». Святковий концерт – є новорічним подарунком «Благодійного Фонду Ярослава Бублика» громаді Кіровоградщини, в рамках проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю». Фонд вже кілька років поспіль втілює масштабну програму «Змінимо нашу землю на краще!» по п’яти головних напрямках у нашій області.

Завдяки безкоштовним автобусам, які організував Фонд, концерт змогли відвідати мешканці з різних районів Кіровоградщини. На головній площі Вільшанки цього дня, як то кажуть, ніде було яблуку впасти. До десяти тисяч людей зібралось з багатьох куточків нашої області аби насолодитись позитивними емоціями, потанцювати, поспівати з артистами улюблені пісні.

Концерт розпочав гурт «Garagе Band», який виконав відомі українські народні пісні, у оригінальній авторській обробці. Власні пісні, також, допомогли зарядитись гарним настроем. Справжнім вибухом святкового концерту стали улюблені мільйонами хіти Олега Винника, якого всі чекали з нетерпінням. Олег подарував цього вечора новорічні емоції і захоплюючі враження своїми піснями «Счастье», «Ніно», «Здравствуй, невеста», «Вовчиця» та іншими! Здійснилась мрія багатьох земляків, за ініціативою Ярослава Бублика, – рідний край відвідав популярний виконавець. Люди з неприхованим захопленням дарували квіти улюбленому співаку. «Пощастило жителям Кіровоградщини, що є така людина, як Ярослав Бублик, який дарує землякам щастя, допомагаючи їм у скрутні життєві моменти та організовує справжні свята»,- підкреслив Олег Винник, звертаючись до глядачів зі сцени.

Кожну частинку вечора публіка супроводжувала голосними оплесками, люди висловлювали слова вдячності Ярославу Бублику за незабутній святковий концерт. Звертаючись до жителів Кіровоградщини, Ярослав Володимирович наголосив: «Де б я не був, я з гордістю говорю про свою Малу Батьківщину. Мені дуже приємно, що ми можемо збирати цілу площу саме у нас, на Кіровоградщині. Цей рік був складний, але ми працювали, і хочу перед вами прозвітувати. Ми підтримували молодь, допомагали у соціальній, культурній, спортивній сферах. Ми реалізовували достатньо успішних програм, серед яких: допомога школам, підтримка дитячих садочків, старшого покоління. Дякую усім, хто протягом усього року нас підтримував та допомагав. Хочу кожному жителю Кіровоградщини побажати мирного неба над головою, аби рік Півня приніс щасливі емоції. З наступаючим Новим роком!».

Дуже радісно на душі, що вдалося зробити справжнє свято, яке запам’ятається надовго. Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

У кіровоградській області

стартував проект «книжкове різдво»

За ініціативи благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та у співпраці з «Благодійним фондом Ярослава Бублика» у смт Вільшанка Кіровоградської області стартував проект «Книжкове Різдво». Цей проект передбачає забезпечення навчальних закладів та бібліотек Кіровоградської області як художньою, так і навчальною літературою. Під час презентації засновник благодійного фонду Ярослав Бублик у присутності директора школи, педагогів та учнів передав бібліотеці Вільшанської загальноосвітньої школи книжки, які стануть у нагоді підростаючому поколінню: «Довідник молодшого школяра. Математика», «Довідник молодшого школяра. Читання»; «Українська мова. Довідник-порадник». Навчальні посібники будуть презентовані й у інших регіонах області.

Лист-подяка

Дуже приємно отримувати такі листи! Завдяки таким листам - подякам ми розуміємо, що працюємо не даремно і готуємо собі надійну зміну!

Вистава у селищі міського типу Побузьке

3 грудня за фінансової підтримки «Благодійного фонду Ярослава Бублика» народний аматорський театр Вільшанського районного будинку культури побував на гастролях у селищі міського типу Побузьке Голованівського району.

У побузькому будинку культуру артисти дали комедію Михайла Старицького у 4-х діях «За двома зайцями». Глядачі були вдячні акторам за виставу, адже отримали від побаченого масу позитивних емоцій.

А самі артисти передають слова подяки засновнику благодійної організації Ярославу Бублику за можливість зануритися у справжній вирій цікавого життя артиста і продемонструвати свою роботу за межами свого району.

Міжнародний день осіб з інвалідністю

3 грудня відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. З цього приводу сьогодні у селищі міського типу Смоліне відбувся захід для 40 дітей та дорослих з обмеженими можливостями з селища та села Березівка Маловисківського району.

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» на цій зустрічі надав фінансову підтримку присутнім гостям з інвалідністю.

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Відкритті садочка у навчально-виховному комплексі

села Якимівка Маловисківського району.

Сьогодні представники «Благодійного фонду Ярослава Бублика» побували на відкритті садочка у навчально-виховному комплексі села Якимівка Маловисківського району.

На заході був присутній голова районної державної адміністрації Сорока Павло Володимирович, який урочисто оголосив про початок роботи дошкільного закладу, а заступник голови правління благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика» Христина Белінська від імені Ярослава Володимировича та від щирого серця подарувала вихованцям дуже багато гарних іграшок: розвиваючі посібники для дошкільнят, набори для художньої творчості, набори для пісочниці, іграшкове кухонне начиння, м’ячи, ляльки, машинки, конструктори та багато-багато іншого.

Діткам дуже сподобалися подарунки, а усім присутнім святковий концерт за участю маленьких артистів закладу. Бажаємо садочку "Ромашка" побільше вихованців та вже вітаємо з наступаючими новорічними святами.

Гала-концерт Міжнародного багатожанрового

фестивалю-конкурсу «Всі Зірки Галактики 2016».

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЯРОСЛАВА БУБЛИКА» НАДАВ МОЖЛИВІСТЬ ВИХОВАНЦЯМ ВІЛЬШАНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

27 листопада в місті Дніпро у великому палаці КСК «ШИННИК» під патронатом Міністерства культури України, Департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради, КП «Центру народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради та Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова відбувся Гала-концерт Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Всі Зірки Галактики 2016».

Фестиваль вразив своєю масштабністю. До палацу "Шинник" з’їхалося близько 1000 учасників з 9 областей України та 11 країн світу: Єгипту, Туреччини, Узбекистану, Туркменістану, Болгарії, Індії та Марокко. Конкурсанти мали змогу проявити себе в багатьох номінаціях: хореографія, вокал, інструментальний жанр, акторська майстерність, оригінальний жанр, циркове та театральне мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, театр мод.

Художники та піаністи з Вільшанської школи мистецтв завдяки фінансовій підтримці засновника благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика» Ярослава Володимировича Бублика також взяли участь у цьому престижному заході. За кошти Благодійного фонду було профінансовано проїзд, харчування учасників та обов’язкові внески для участі у фестивалі, з якого вільшанські таланти додому повернулися не з пустими руками: звання Лауреатів І ступеня отримали учні художнього класу Наталія Балєва, Дарія Горячківська, Ілля Добров, Станіслав Драндалуш, Любов Каленик, Данііл Кириленко, Анастасія Крайтор (викладач Яковлєва Ольга Яківна); фортепіанний дует сестер Олександри Соколенко та Анастасії Константінової удостоєні звання Лауреатів ІІ ступеня (викладач Швець Ірина Леонтіївна).

Адміністрація школи мистецтв, учні навчального закладу та їх батьки від щирого серця дякують Ярославу Володимировичу за можливість вільшанським талантам вийти на міжнародний рівень.

Відкриття дитячого садка у навчально-виховному

комплексі №2. села Злинка Маловисківського району.

Сьогодні 1 грудня у селі Злинка Маловисківського району відбулося урочисте відкриття дитячого садка у навчально-виховному комплексі №2.

Разом з першими обличчями області та району на заході були присутні представники благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика».

Заступник голови правління благодійного фонду Христина Белінська презентувала маленьким вихованцям садочку безліч подарунків: різноманітні набори конструкторів, м’ячі, набори для пісочниці, кольоровий папір, фарби, олівці та альбоми для малювання. Також, хлопчикам були закуплені іграшкові автомобілі, солдатики, трактори, а дівчаткам – ляльки, коляски, іграшковий посуд та багато іншого. Сподіваємося, що дітлахам дарунки сподобаються та вони стануться їм у нагоді.

Дуже тепле і гарне свято!

Зі святом, Вільшанка!

«Благодійний Фонд Ярослава Бублика» 25 листопада влаштував святковий концерт до Дня Вільшанки. Захід відбувся на головній площі районного центру.

Гарний настрій публіки та особливу атмосферу заходу створювала відома українська телеведуча та співачка Оля Цибульська, провідна актриса Кіровоградського обласного театру iм. Марка Кропивницького Олеся Бушмакiна та команда Лiги Смiху "Молодiжний Портал".

Не дивлячись на холодну осінню погоду, глядачам, завдяки енергії артистів, було тепло та затишно, а ще дуже весело! Тому земляки засновника благодійного фонду в черговий раз дякували Ярославу Володимировичу за класних артистів, творчістю яких, завдяки благодійній організації, вони можуть насолоджуватися у себе вдома. Та окрема подяка була за виступ Олі Цибульської, яка своїм запалом не залишила жодного присутнього, в цей вечір, байдужим до її творчості.

Завдяки таким концертам з’являється натхнення до роботи і розуміння, що такі заходи дуже потрібні людям. Тому продовжуємо працювати та ще раз вітаємо жителів Вільшанки зі святом!

Привітання мешканців селища Побузьке

Голованівського району з 55-річчям

22 жовтня "Благодійний фонд Ярослава Бублика" привітав мешканців селища міського типу Побузьке Голованівського району з 55-річчям, влаштувавши святковий концерт за участю відомих українських артистів.

Захід проходив на головній площі селища та зібрав безліч глядачів, для яких цього вечора пролунали пісні справжніх романтиків з популярного гурту "Авіатор". А ось Народний артист України Мар'ян Гаденко та заслужена артистка України Тетяна Кисляк не тільки співали, вони, разом з ведучою заходу Іриною Макеєвою, провели караоке серед присутніх глядачів. Переможець отримав 1000 гривень від "Благодійного фонду Ярослава Бублика".

Живий звук, улюблені пісні, цікавий відеоряд на величезному екрані тільки посилили емоції глядачів. Артисти полонили публіку неабиякою манерою виконання і повною самовіддачею на сцені, підкоривши серця любителів якісної популярної музики.

Позитивною енергетикою з глядачами поділилася і команда Лiги Смiху "Молодiжний Портал". Їх виступ став ще однією родзинкою святкового дійства. Актуальні жарти від «М.П.» не залишили байдужим нікого, жителі Побузького насміялися від душі.

Засновник благодійної органанізації приготував до 55-річчя особливі подарунки. Справа в тому, що разом з селищем, 55 років тому, в Побузькому з'явилися будинок культури, школа та дитячий садочок. Тому, Ярослав Володимирович цим закладам презентував дуже потрібні дарунки — бойлер та телевізори. Також, телевізори отримали побузька музична школа та молода сім’я Ельвіри і Дмитра Дородних, які от-от одружилися - напередодні 55-річчя селища.. А от чотири матері-героїні отримали від Ярослава Бублика мікрохвильовки.

В свою чергу, адміністрація селища, з вдячністю за добрі справи благодійника, вручила Ярославу Володимировичу ювілейну медаль “До 55-річчя селища Побузьке”.

Святковиий концерт на Кіровоградщині

«Благодійний Фонд Ярослава Бублика» влаштував на Кіровоградщині святковий концерт за участю зірок української естради.

Захід відбувся 14 жовтня у міському парку Благовiщенська з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та дня Покрови Пречистої Богородиці, яка здавна є заступницею українського козацтва.

Заступник голови правління благодiйноï органiзацiï Христина Белiнська взяла участь у церемонії нагородження учасників конкурсів на кращий курінь, вокального та кулінарного мистецтв.

Переможці від «Благодійного фонду Ярослава Бублика» отримали цiннi подарунки: мікрохвильовки, конвектори електричні та чайники.

Вітаючи мешканців регіону з загальнодержавними святами, засновник благодiйноï органiзацiï Ярослав Володимирович Бублик побажав кожному мирного неба над головою, а захисникам сили, терпіння та щоб скоріше повернулись до своїх сімей, рідних домівок.

Цього разу благодiйний фонд пiдготував концерт, пiд час якого публіку запалювали: відома українська співачка Оля Цибульская, дует «Анна- Марія» та команда Ліги Сміху «Молодіжний Портал».

"В наш час дуже потрiбно та важливо органiзовувати такi крутi свята, аби ще раз нагадати, що життя - дуже класна штука. Радiсно, що на Кiровоградщинi iснує "Благодiйний Фонд Ярослава Бублика", команда якого робить гарнi свята та допомагає людям, а це дуже необхiдно" - наголосила Оля Цибульськая.

Вийшло дуже гарне свято, сповнене щирістю та радістю. На протязі усього концерту, парк просто гримів від гучних криків та оплесків. Мешканці та гості регіону від душі насміялись завдяки жартам від учасників відомого гумористичного шоу. А також зарядились неймовірними емоціями від виступу відомих артистів країни.

Дякуємо мешканцям Благовiщенського району за таку гарну зустріч. Ми радіємо від того, що ініціатива засновника благодійного фонду Ярослава Володимировича Бублика була підтримана мешканцями регіону та прийшлась усім до душі.

Ще раз вітаємо зі святами та зичимо миру для неньки України!

25-й Міжнародний пісенний фестиваль "Доля"

"Благодійний фонд Ярослава Бублика" долучився до Міжнародного конкурсу!

4-5 жовтня у м.Києві проходив 25-й Міжнародний пісенний фестиваль "Доля", який сьогодні закінчився Гала-концертом у м.Обухів.

Історія фестивалю почалася ще в 1992 році, засновником "Долі" став Народний артист України Мар'ян Гаденко. А ось у 2012 році фестиваль взяла під свою опіку Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна". Відтоді фестиваль запалав новими, ще яскравішими, фарбами. Тому сьогодні, на ювілейному фестивалі Леонід Данилович Кучма власноруч нагороджував переможців та вітав усіх присутніх на сцені конкурсу.

До речі, у минулому році, Гран-прі фестивалю отримала наша Анна Тверодступ, яку підтримує "Благодійний фонд Ярослава Бублика". Вона сьогодні вже виступала почесним гостем. А Ярослав Володимирович, у цьому році, вирішив відзначити одразу двох конкурсантів. Гурт "Сузір'я" (м.Львів) отримав від Ярослава Володимировича гранд на творчу поїздку за кордон, а пісенний колектив "Мрія" (м.Дніпро) одержав Приз глядацьких симпатій та матеріальну підтримку від нашого Благодійного фонду.

Загалом, хочеться сказати, що цей конкурс - це кладязь талановитої молоді України. І дуже добре, що існують люди, які допомогають у їх розвитку.

Підтримуємо українські таланти в усьому світі

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» постійно підтримує обдарованих дітей - юних українських талантів.

На цей раз засновник фонду Ярослав Бублик вирушив у романтичну Францію до відомого на весь світ Парижа, адже саме там з 26 по 30 червня проходив Третій Міжнародний конкурс-фестиваль фортепіано "Резонанси", основний завданням якого є популяризація української класичної музичної культури у світі.

В конкурсі брали участь 55 піаністів різних вікових та майстерних категоріях з Франції, України, Японії, Литви, Італії, Естонії, Польщі, Росії, Білорусі. На Фестивалі прозвучали 4 концерти українських та європейських музикантів в українському культурному центрі.На урочистому закритті та концерті лауреатів, який проходив в Офіційній Резиденції Посла Канади у Франції, в присутності Послів України та Канади, мера 8-го району Парижа та 200 глядачів, Ярославом Бубликом від благодійного фонду був вручений головний приз в найвищий номінації конкурсу "Диплом Концерт" - 2000 €.

Важливо те, що цей приз Ярослав Володимирович, за рішенням професійного журі, вручив саме українській піаністці Олені Тараненко.Це ще раз доводить той факт, що українці – найталановитіші!

Пишаємося нашими досягненнями та віримо у велике майбутнє нашої Батьківщини!

Незабутнє свято Івана Купала

Вчора, 7 липня, в «Еко-парку», що в селі Осички Вільшанського району, пройшло незабутнє свято Івана Купала.

Гучно, весело та гостинно зустрічав гостей «Благодійний фонд Ярослава Бублика». Напої та смаколики пропонувалися кожному, хто на звук музики приходив до «Еко-парку»! А бажаючим спробувати свої сили у різноманітних конкурсах, було заготовлено безліч подарунків: електроплити, сівалки, праски, фени, електрочайники, олія, цукор та грошові винагороди.

За традицією обрали найкращий віночок, які маленькі майстрині приготували своїми руками! Потім, перетягували канат, крутили хула хуп, змагалися в армреслінгу, грали в волейбол, танцювали, співали, і, звичайно, стрибали через багаття. Загалом, насолоджувалися гарним святом, ініціатором якого став засновник благодійного фонду Ярослав Бублик.

Наприкінці, провели лотерею серед усіх присутніх, головними призами якої були велосипед, телевізор та скутер!!! Переможці плакали від щастя!

Свято не просто вдалося. Свято запам’яталося!

Концерт гурту «Авіатор»

Останній концерт туру гурту «Авіатор» по районам Кіровоградської області від «Благодйного фонду Ярослава Бублика» пройшов у Новоархангельську!

29 червня на головній площі селища міського типу Новоархангельськ пройшов сьомий концерт, організований благодійною організацією «Благодійний фонд Ярослава Бублика», приурочений до випускних вечорів, Дня Молоді та Дня Конституції України.

Мета туру – нагородити найкращих у навчанні випускників 2016 року та дати можливість жителям районів області відсвяткувати свята, провівши вечори разом з популярним гуртом «Авіатор», командою Ліги Сміху «Молодіжний Портал» та почути місцеві таланти.

Як і на попередніх концертах, учасників концерту вітали подарунками, а випускники отримали ще й грошові винагороди.

Також, Новоархангельській музичній школі був вручений радіомікрофон, сертифікат на який вони отримали на пісенному конкурсі «З отчої криниці» 2 травня у Вільшанці.

Насправді, хочеться подякувати засновнику благодійної організації Ярославу Бублику, який є ініціатором проведення цих концертів, за яскраві, незабутні враження від заходу. Побачивши на власні очі задоволення глядачів від виступів, як, команди «М.П.» так і гурту «Авіатор», які навіть під сильною зливою не розходилися, поки хлопці не доспівали останню пісню, сміливо можу заявити: Ярославе Володимировичу, ви зробили не просто гарні свята в цих районах, ви подарували людям найнеобхідніше – посмішку на обличчях та радість у серцях.

Дякуємо вам!