Благодійність

+38 (048) 787-57-49 bf_yb@ukr.net

Про фонд

Благодійна організація “Благодійний фонд Ярослава Бублика” почала свою роботу в 2014 році. Наша мета - діяльність в інтересах суспільства. Основними завданнями фонду є надання матеріальної допомоги особам, що потребують соціального захисту, сприяння в наданні сучасної висококваліфікованої медичної допомоги хворим, надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, пошук, підбір і розвиток талановитих дітей та молоді та багато інших.

Уся допомога фонду є цільовою. Наші співробітники безпосередньо спілкуються з людьми, що потребують допомоги, або їх представниками та дізнаються, яку допомогу необхідно надати. Благодійна організація “Благодійний фонд Ярослава Бублика” бере на себе підготовку не лише збору необхідних коштів, але й за допомогою своїх партнерів здійснює оперативну закупівлю і доставку усього необхідного. Це дозволяє нам надавати цільову допомогу якісно і в строк, адже іноді від цього залежить життя людини.

Робота благодійного фонду є абсолютно прозорою. Кожен може отримати повні звіти по витрачанню нами зібраних коштів. Абсолютно усі адміністративні витрати фонду (оренда, зарплати і ін.) покриваються з інших джерел. Крім того, ми завжди у найкоротший строк інформуємо усіх благодійників як про хід збору коштів, так і про результати лікування або іншої допомоги.

Юридична фірма “Бублик і Ко”, має величезний круг клієнтів, і багато хто з них є меценатами Благодійного фонду Ярослава Бублика. Люди, що довірили нам юридичну підтримку свого бізнесу, готові довірити нам і свої благодійні засоби, бо вони упевнені в нашій репутації. Для наших благодійників – це можливість на ділі продемонструвати свою готовність до співпереживання і реальної допомоги, адже в основі будь-якої добродійності лежить старий як світ принцип ”хочеш відчути себе людиною - допоможи ближньому”.